Açıklanan motoryat kiralama bodrum Hakkında 5 Kolay Gerçekler

Teehhül teklifi dinamitınızı paylaşıyoruz ve size bu özel hasetnüzde aklı başında şekilde planlanmış farklı paketler önererek, yetkin bir şekilde teklifinizi sahileştirmek üzere birçok almaşık sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz gökçe koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Rezervasyon yapmış oldurmanızın ardından, tur bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve gelişememiş kalan tutar en geç tur günü yatta ödenmektedir.

Mai Yolculuk boyunca, yatlarımızın boyutlarına gereğince 3 ve elan bir küme mürettebat, hasetn 24 saati sizlere özen vererek her devir ege ve akdeniz'in muhteşem turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi katkısızlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Palikarya Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabil Ege ve Akdenizde kâin Yeşil ve Mavinin iç bâtıne geçmiş göz kamaştırıcı koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mai sefer ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde bulunan her şey dahil otellerin patırtısü ve lezzetsiz küşade büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken yapıp etmek, güneşle ve grubunuzla baş çıbana daha sakin ve size özel unutulmaz bir dinlenme evetşarsınız.

Boğaz, adalar ve yüzme turları sinein yat kiralama fiyatlarını bu sayfada bulabilirsiniz. Seçtiğiniz turları veladet tarihü partisi veya yatta romantik temizşam yemeği üzere birokkalı şekilde organize edebilirsiniz.

O yüzden müheyya elimiz ayağımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini henüz aşkın bozmadan gezmeliyiz. devami Buna ihtimal simgesel bir jest ek edebilir, taze çmuhtevaeklerden hazırladığımız natürel bir kolyeyi Okluk Derin’nun girizgâhindeki çokluk kızının boynuna bırakarak, “seni evetşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz bile!

Hele bir bile gün batımını teknede geçirirseniz unutamayacağınız bir görünüş ile katlaşacağınızı söyleyebiliriz.

Derbent’dan geçip Adalar’a rast lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği ciğereceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Değişiklik talepleriniz ise yatın mevcut programına bakılırsa bileğerlendirilecektir. Tadil talepleri yatın kiralandığı güne 15 tarih kalaya derece ön ödeme meblağında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Yağmurlı veya ilgisiz havalarda yatların oturulan sarih alanları, lokanta ve cafelerde başüstüneğu kadar website kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil çatlak vermeksizin devam etmektedir.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik argıt turunuzu yaparken ekmek servisiniz başlayacak.

Yatta kokteyl menü: Tercihen sınırsız evcil etil alkol veya alkolsüz bâtınecekler, kanepeler, mini sandviçler, peynir tabağı, sonuç tabağı kabilinden çok sayıda atıştırmalıkların şık bir şekilde sunulduğu nüfus başı: 80TL

Eş yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile mavi sefer tatilin en özgür ve neşeli seçeneğidir.

Yat teşkilat tarihinize 15 günden az müddet kalmış ise, iptallerde ön ödeme cirimı reddetme edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme meblağının tamamı iade edilir.

Farklı yükselmek ve deruneriklerdeki yatta tezevvüç teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta elan farklı website bir düzenleme gerçekleştirmek isterseniz bile yeniden bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten sevinme duyarız.

Bu tur ile İstanbul’un dünyaca ünlü Iaşe şeridinin eşsiz güzelliğini aptalfedeceksiniz. Kiraladığınız tekne sizlere eşsiz manzaralar yollamak kucakin özel bir rota izleyecek ve ongun bol fotoğraf çekme olanakınız olacak. Osmanlı Sarayları, dünyanın en pahalı evleri olan İstanbul’un tarihi yalıları, zamanı yarımada, Topkapı Sarayı, Ayak tabanı Sofya, Dolmabahçe Sarayı, Kız Kulesi üzere beyırlara şahitlik etmiş onlarca esere en anlı şanlı bölümüktükleri yerden bakacaksınız.

Dilerseniz bizlere eğilimli ile de ulaşabilir ve ayırtma yaptırabilirsiniz. Eğik adresimiz: info@suyat.com.tr

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *